Szybki meldunek z Mistrzostw Miasta w Piłce Nożnej.
Turniej przebiegł sprawnie i bez poważnych kontuzji. Na murawie działo się naprawdę wiele, a walka o pierwsze miejsce trwała do ostatniego gwizdka.
Ostatecznie nasza żeńska reprezentacja (Z. Misztela, O. Kacprzykowska, I. Ciszewska, Z. Świątko, N. Dędek, N. Dubik, L. Gomula, L. Kalinowska, N. Barasińska, N. Szymańska, N. Szczygielska i A. Gładysz) zajęła II miejsce, ulegając jedynie zawodniczkom z SP 2.
Męski team, zakończył swoje zmagania na III miejscu podium.
W składzie chłopców znaleźli się: F. Trzeciak, N. Bański, F. Daras, K. Rek, M. Misztela, J. Słodkowicz, M. Nowak, M. Kamocki.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę i GRATULUJEMY!
Na zdjęciach zawodnicy i zawodniczki.
Ostatecznie nasza żeńska reprezentacja (Z. Misztela, O. Kacprzykowska, I. Ciszewska, Z. Świątko, N. Dędek, N. Dubik, L. Gomula, L. Kalinowska, N. Barasińska, N. Szymańska, N. Szczygielska i A. Gładysz) zajęła II miejsce, ulegając jedynie zawodniczkom z SP 2.
Męski team, zakończył swoje zmagania na III miejscu podium.
W składzie chłopców znaleźli się: F. Trzeciak, N. Bański, F. Daras, K. Rek, M. Misztela, J. Słodkowicz, M. Nowak, M. Kamocki.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę i GRATULUJEMY!
Na zdjęciach zawodnicy i zawodniczki.