MISTRZOSTWA MIASTA W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 21 oraz  22.10. 2019 r. odbyły się  Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach Igrzysk Dzieci (rocznik 2007 i młodsi ) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005-2006)
Nasza szkoła przygotowała do zawodów  cztery reprezentacje,  dwie dziewcząt oraz dwie chłopców.
Już kolejny raz nasi uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami, godnie reprezentując szkołę na terenie miasta.
A mianowicie zespół  klas VII-VIII w składzie: Magdalena Nyga 8A, Łucja Starościc 8A oraz Nadia Horschwald 8A zajęły II MIEJSCE w mieście.
Zespół klas V-VI w składzie: Alicja Szymańska 6C  oraz Natasza Weber 6A zajęły również II MIEJSCE w mieście.
Reprezentacja chłopców z klas VII-VIII : Filip Kwapiński 7C, Wiktor Deredas 7B zdobyli II MIEJSCE w mieście, natomiast chłopcy z klas V- VI: Denis Ałaszewski 6B, Mateusz Dawidowicz 6C zajęli V MIEJSCE.
Wszystkim serdecznie gratulujemy życząc kolejnych sukcesów sportowych.