Oficjalnie ogłaszamy - wróciliśmy z Międzyszkolnych Zawodów Lekkoatletycznych z tarczą, workiem fantastycznych wyników i… kilkoma zakwasami!
Nasi rywale musieli zadowolić się dalszymi miejscami i oglądaniem naszych pleców I to z całkiem dużej odległości!
Przy pięknej pogodzie i w bojowych nastrojach przystąpiliśmy do zaciętej rywalizacji. Po wielu emocjonujących konkurencjach okazaliśmy się BEZKONKURENCYJNI!
Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców stanęła na najwyższym stopniu podium!
Drużyna dziewcząt:
I. Ciszewska, Z. Misztela, L. Czaplikowska, N. Dędek, A. Oleksiewicz, N. Patury, L. Gomula, A. Gładysz, N. Cyran, O. Kacprzykowska, M. Dobrakowska, N. Dubik, Z. Świątko i N. Barańska.
Drużyna chłopców:
F. Trzeciak, J. Jafra, S. Łaski, J. Słodkowicz, A. Jednoróg, K. Rek, M. Oleksiewicz, A. Bańbura, W. Chodorowicz, K. Płusa i F. Daras.
Na szczególne wyróżnienie zasługują nasi sprinterzy na 100 m:
Filip Trzeciak - 135 pkt
Iga Ciszewska - 126 pkt
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za ogromne serce zostawione na bieżni.
Jesteśmy z Was bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!
Na zdjęciach nasi mistrzowie!
Przy pięknej pogodzie i w bojowych nastrojach przystąpiliśmy do zaciętej rywalizacji. Po wielu emocjonujących konkurencjach okazaliśmy się BEZKONKURENCYJNI!
Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców stanęła na najwyższym stopniu podium!
Drużyna dziewcząt:
I. Ciszewska, Z. Misztela, L. Czaplikowska, N. Dędek, A. Oleksiewicz, N. Patury, L. Gomula, A. Gładysz, N. Cyran, O. Kacprzykowska, M. Dobrakowska, N. Dubik, Z. Świątko i N. Barańska.
Drużyna chłopców:
F. Trzeciak, J. Jafra, S. Łaski, J. Słodkowicz, A. Jednoróg, K. Rek, M. Oleksiewicz, A. Bańbura, W. Chodorowicz, K. Płusa i F. Daras.
Na szczególne wyróżnienie zasługują nasi sprinterzy na 100 m:
Filip Trzeciak - 135 pkt
Iga Ciszewska - 126 pkt
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za ogromne serce zostawione na bieżni.
Jesteśmy z Was bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!
Na zdjęciach nasi mistrzowie!