Nasza żeńska drużyna ...
w składzie (Iga Ciszewska Lukrecja Gomula, Aleksandra Romańska, Zofia Misztela) pokazała dziś wielką klasę i pewnie zwyciężyła w Mistrzostwach Miasta w Piłce Koszykowej 3×3.
Świetna gra, dużo emocji i zasłużony sukces. Gratulujemy dziewczynom!!!!!!
Na zdjęciach zawodniczki i dyplom.
Świetna gra, dużo emocji i zasłużony sukces. Gratulujemy dziewczynom!!!!!!
Na zdjęciach zawodniczki i dyplom.