Bezpieczne wakcje z WOPR-em

11 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego ph."Bezpieczne wakcje z WOPR-em"

Konkurs zorganizowali nauczyciele świetlicy szkolnej Pani Agnieszka Cienkowska-Szady, Pani Alina Kowalska i Pan Janusz Ciechanowski wiceprezes oddziału WOPR w Piotrkowie Trybunalskim.Prace dzieci były tak piekne, że trudno było wyłonić jednego finalistę. Jury przyznało 4 I miejsca, 5 II miejsc i 7 III miejsc.Każde dziecko otrzymało nagrodę oraz nauczyciele,którzy pracowali z uczniami biorącymi udział w konkursie podarunek.Podczas weczenia nagród Pan Ciechanowski wraz z ratowniczką WOPR pzeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznych zabaw nad wodą.Odbył się również pokaz psa wytresowanego dla potzeb ratownictwa wodnego.Bardzo dziękujemy Panu Ciechanowskiemu , firmie Amizo i Państwu Szymańskim za sporsorowane nagrody.