Wyniki konkursu literackiego pt. „Czy smok lubi smog? organizowanego we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska w Łodzi w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w r. Szk. 2020/2021”.
11 czerwca uczniowie klasy 1a wybrali się na wycieczkę do pasieki.
08-06-2021

ZOO BORYSEW

W dniu 8 czerwca uczniowie klas pierwszych oraz klasy IId wybrali się na wycieczkę do ZOO Borysew.
Klasy 5b i 5c wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Zaproś mnie na swoją lekcję”.
26-05-2021

PIĘKNY DZIEŃ MAMY

26 maja 2021 r. zostały opublikowane wyniki konkursu w Festiwalu Rodzinnym „Piękny Dzień Mamy”.
Klasa 1a  bierze udział w międzynarodowym projekcie eTwinning "Bee Happy". 20 maja wspólnie z partnerami  projektu obchodziła Światowy Dzień Pszczół.
10-05-2021

BUDKA DLA DUDKA

W konkursie ‘Budka dla dudka” organizowanego w ramach projektu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w r. szk. 2020/2021 współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z naszej szkoły. Zrobiliście budki lęgowe dla ptaków, które z pewnością zostaną wykorzystane przez naszych „skrzydlatych przyjaciół” np. sikorki, pliszki czy mazurki.
Wyniki konkursu „ Zabawka z surowców wtórnych” organizowanego w ramach projektu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w r. szk. 2020/2021 współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi
Przed nami czas świąt majowych, które są szczególnie ważne w historii Polski. Będziemy je obchodzić w szczególny sposób – razem, a jednak osobno. Ale czy tak naprawdę wszyscy wiemy, dlaczego świętujemy? Warto przypomnieć sobie, skąd wzięły się święta majowe. Dlaczego je świętujemy i komu je zawdzięczamy?
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły : Amelka z  kl Va, Sebastian z  kl III b,  Kacpra kl. II b  zostali wyróżnieni  w konkursie pt. „Wielkanocne świętowanie” organizowanym przez  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Piotrkowie Trybunalskim. Serdecznie gratulujemy.
„Nie zna śmierci Pan żywota,
Chociaż przeszedł przez jej wrota;
Rozerwała grobu pęta,
Ręka święta. Alleluja!”
Franciszek Karpiński
„Pieśń o Zmartwychwstaniu Pańskim”

Serdeczne życzenia,
aby Święta Zmartwychwstania Pańskiego przyniosły miłość, radość, nadzieję,
duchowe odrodzenie i siłę
oraz ufność i wiarę w dobrą przyszłość...

składają Dyrektor, Pracownicy i Uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów

Aktualności z miasta

Drodzy Rodzice!
informujemy, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Piotrkowie Trybunalskim Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej     i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym specjaliści będą pracować zgodnie        ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Szanowni Państwo,

20 kwietnia 2020 r. Samorząd Województwa Łódzkiego uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży (RITZ). Infolinia stanowi wsparcie i pomoc w sytuacjach kryzysowych, które narastają wśród wielu młodych osób w okresie pandemii. Telefon (726 611 611) i czat (prowadzony w aplikacji Snapchat i Messenger - pogadajmytutaj) obsługiwane są przez 7 specjalistów pedagogów, psychologów, interwentów kryzysowych i terapeutów, posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

ul. Wysoka 28/38
tel./fax. 44 647-27-63; 44 732-54-07
e-mail: sp3@sp3.piotrkow.pl

Wtorek 17 września 2024