Nie dość, że sami zorganizowali zabawę andrzejkową ( z pomocą wychowawcy oczywiście),
28-11-2023

NA DWORCU KOLEJOWYM

Klasa 1a bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Natalka i Antek w Świecie Wielkiej Matematyki".
A wydawało nam się, że Święty Mikołaj rozdaje prezenty w grudniu...

28-11-2023

DZIEŃ MISIA

25 listopada na całym świecie obchodzono Dzień Misia.
19-11-2023

SERCE DLA ZUZI!

Społeczność SP3 w Piotrkowie Trybunalskim, nominowana przez klasy mundurowe IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim, wzięła udział w wyzwaniu „Serce dla Zuzi”.
Zebrania z Rodzicami uczniów klas V-VIII odbędą się 15  listopada  2023 r.
Szczegółowe informacje w zakładce rodzice - zebrania.
"Naród, który traci pamięć, przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium."
To bardzo ważne słowa...dlatego też społeczność SP3 zawsze będzie pamiętać o tych, którym zawdzięczamy wolność i niepodległość. Dlatego też, wzorem lat ubiegłych, w 105. Rocznicę Odzyskania Niepodległości odśpiewaliśmy uroczyście hymn o godz. 11.11 oraz uczestniczyliśmy we wzruszających akademiach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów klas 1-3 i 4-8.
To już druga odsłona akcji dla Patryka Kabzińskiego.
KLASY 5a,b oraz 8b Z WIZYTĄ U OJCA MATEUSZA W SANDOMIERZU

Uczniowie naszej szkoły , jak zwykle w październiku, wzięli udział w kolejnych odsłonach obowiązkowych lektur szkolnych w wykonaniu wrocławskiego teatru ,,Artenes”.

Ostatnio w naszej szkole gościliśmy dwie sympatyczne panie, które w ramach unijnego projektu  Bezpieczna Przystań i Fundacji Azylu Migracji i Integracji przeprowadziły warsztaty kulinarne pod hasłem ,,Kuchnia Polska”.
30-10-2023

DZIEŃ PAPIESKI

16 PAŹDZIERNIKA – DZIEŃ PAPIESKI -AKCJA SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

Dnia 20 października, troje uczniów Naszej szkoły reprezentowało ją podczas Szkolnej Ligi Szachowej.
23-10-2023

DZIEŃ SERCA

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Piotrków Trybunalski oraz Szkoła Podstawowa nr 3 jak co roku wspólnie zorganizowali wydarzenie w ramach Światowego Dnia Przywracania Czynności Serca, która odbyła się 19 października 2023 r. w naszej szkole.
"Nauczyciel widzi więcej niż twarze dzieci, stara się zobaczyć ich dusze".

ul. Wysoka 28/38
tel./fax. 44 647-27-63; 44 732-54-07