KIBICUJ Z NAMI

Pomóż nam stworzyć strefę kibica! Zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie "Kibicuj z nami".

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach:
I  - najlepsze hasło/ przyśpiewka
II - najlepszy transparent.

Konkurs organizowany jest na potrzeby stworzenia strefy kibica dla klasy II, która będzie kibicowała drużynie w wojewódzkich zawodach sportowych - XV edycja „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”, zawodnicy będą przechodzili tor przeszkód. Hasło lub przyśpiewka czy transparent powinny być proste i chwytliwe. Można wykorzystać nazwę naszej szkoły lub imiona zawodników – startuje Dawid i Martyna, np.”trójka najlepsza jest”, "Dawid szybki, jak błyskawica" itp. Prace można oddawać do 15 listopada – do biblioteki szkolnej, p. Karoliny Kucharczyk kl. I-III lub p. Anny Robakowskiej kl. IV – VIII. Dla zwycięzców nagrody.

KONKURS (docx) 0.23mb, (Pobrań: 36)
REGULAMIN (docx) 0.02mb, (Pobrań: 53)