KIBICUJEMY SKRZE BEŁCHATÓW

Po długiej przewie spowodowanej pandemią, wznowiliśmy wyjazdy naszej szkoły na mecze siatkarskie Plus Ligii do Bełchatowa.

W dniu 19.03.2022r. przez nauczycielki WF  został zorganizowany dla uczniów z klas IV - VIII  wyjazd na mecz siatkarski PGE SKRY BEŁCHATÓW Z WARTĄ ZAWIERCIE.
Mecz zakończył się zwycięstwem naszych siatkarzy z Bełchatowa wynikiem 3:2.
Wyjazdy takie są okazją do przekazywania uczniom prawidłowych i kulturalnych wzorców uczestniczenia w widowisku sportowym oraz wspólnej zabawy na trybunach.
Śpiewając i bawiąc się z bełchatowskim  klubem kibica nasi uczniowie, gorąco dopingowali drużynę SKRY.
Sobotnie popołudnie było pełne emocji i wrażeń sportowych, których wszyscy jesteśmy spragnieni. Kibicowanie to nie tylko sposób na relaks i spędzanie wolnego czasu.
To rozwijanie naszych emocji, jednoczenie nas, pogłębianie relacji  z innymi, wspólna zabawa, która daje nam ogromną radość. Uczniowie nasi bardzo chętnie uczestniczą w takich wyjazdach na mecze i już pytają  o kolejny.....