KONKURS WIELKANOCNY ROZSTRZYGNIĘTY

Wielkanocny Konkurs za nami.
To dziesiątki przepięknych, ręcznie wykonanych stroików i ozdób świątecznych. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne. Kreatywność, pomysłowość i estetyka prac przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Szczególną uwagę przy ocenie prac przykuwało wykorzystanie materiałów ekologicznych, z recyklingu, samodzielność wykonania oraz sam pomysł. Komisja konkursowa w sumie przyznała 16 nagród. Wystawę nagrodzonych prac w tym tyg.można było oglądać na parterze szkoły. Nagrodzonych uczniów prosimy o odbiór prac, pozostałe prace nożna odebrać w sali 54 (kl.I-III) oraz w pracowni plastycznej (IV-VIII).
Nagrody i wyróżnienia zdobyli:
I miejsce: Julka z 2c i Zuzia z 8c
II miejsce: Paulina z 6c i Nikola z 6b
III miejsce: Bartosz z 1c, Nela z 1a, Paulina z 7b i  Karolina z 6a
Wyrożnienia: Patryk z 1a, Maja z 1a, Ignaś z 2c, Laura z 3a, Amelka z 6d, Kajetan z 8e, Mia 6a i Maria 6a