MATEMATYCZNA CHOINKA

Wyniki konkursu "Matematyczna choinka".

Do konkursu zgłoszono 56 prac. Wszystkie choinki zawierały materiały matematyczne. Większość choinek wykonana była w formie stojącej, nieliczne były namalowane na papierze. Komisja miała bardzo trudny wybór z wyłonieniem sześciu najlepszych prac, gdyż wszystkie choinki wykonane były bardzo dobrze. Po burzliwej naradzie zdecydowano się przyznać 12 wyróżnień. Oto one:

• Zuzanna Urbaniak
• Nadia Kafar
• Natalia Trochalska
• Amelia Olczyk
• Dorota Dobosz
• Paulina Stępień
• Iga Ciszewska
• Luiza Skórnica
• Matylda Kiełbasa
• Zuzanna Leśniewska
• Adrianna Słodkowska
Wyróżnione osoby otrzymają skromne upominki oraz dyplomy w styczniu, po powrocie z nauki zdalnej. Wszystkie osoby, które wykonały choinkę w formie stojącej otrzymały oceny celujące, natomiast osoby, które namalowały choinkę na papierze otrzymały ocenę bardzo dobrą.
Wspaniałe prace uczniów można obejrzeć w galerii. Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
            Życzymy Wam wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
                                                                                  Nauczyciele matematyki