MISTRZOSTWA MIASTA W TENISIE STOŁOWYM

W dniach 21-22.10.2021r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców organizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody odbyły się w hali sportowej OSiR-U przy ul. Belzackiej, do zawodów przystąpiło kilka szkół podstawowych z naszego miasta. Nasza szkoła wystawiła dwie reprezentacje: dziewcząt i chłopców.

Kolejny raz dziewczęta okazały się dużo lepsze od chłopców. Zespół Nina Błaszczyk i Natasza Weber z 8A wywalczyły II MIEJSCE W MIEŚCIE przegrywając nieznacznie z SP 12. Natomiast reprezentacja chłopców w składzie: Maciej Nowacki, Adam Wiktorowicz i Dominik Latocha z 7B zakończyła zawody zajmując IV MIEJSCE W MIEŚCIE.

Serdecznie gratulujemy naszym tenisistom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.