POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA - ETAP WOJEWÓDZKI

III wojewódzki etap Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa w Łodzi za nami.
Martyna Seget z 2a i Dawid Dąbrowski 2b - to reprezentacja naszej szkoły, która zmagała się na torze przeszkód i teście z wiedzy o bezpieczeństwie. Wspaniałej dwójce dopingowała liczna, bo 15-osobowa grupa uczniów z klasy 2c, która utworzyła strefę kibica i rywalizowała w konkursie "Super Kibice". Na etapie wojewódzkim w sumie zmagały się 22 szkoły. Dzieci wróciły z upominkami- przypinkami oraz odblaskami, z kolei Dawid i Martyna otrzymali hulajnogi, kaski i pamiątkowe maskotki. Emocji było wiele, dobre humory dopisywały, a przygoda związana z pierwszymi zawodami z pewnością na długo pozostanie w sercach uczniów. Do konkursy dzieci były przygotowane przez panią Agnieszkę Zajączkowską i Karolinę Kucharczyk.