SERCE DLA ZUZI!

Społeczność SP3 w Piotrkowie Trybunalskim, nominowana przez klasy mundurowe IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim, wzięła udział w wyzwaniu „Serce dla Zuzi”.
Uczniowie symbolem serca wsparli małą dziewczynkę i przekazali środki, które, mamy nadzieję, pomogą jej w walce z chorobą.
Akcja ,,Serce dla Zuzi" dedykowana jest malutkiej dziewczynce, która zmaga się z guzem w śródpiersiu.
Challenge polega na wytypowaniu jednostki/urzędu/stowarzyszenia, które wykonają serce dla Zuzi. Zasady są proste: jednostka, urząd czy stowarzyszenie, które wezmą udział w wyzwaniu, muszą zasilić konto kwotą minimum 50 złotych. Nominowani, którzy tego nie wykonają, wspomagają skarbonkę kwotą 100 złotych.
Aby nie zatrzymywać lawiny dobroci do ,,Serca dla Zuzi" nominujemy:
25 Brygadaę Kawalerii Powietrznej
Szkołę Podstawową nr 12 im. K. Makuszyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim