ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dzisiaj, 13 marca  2024 r. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.
W obecności rodziców, władz szkoły oraz prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka uczniowie z czterech klas pierwszy złożyli przysięgę. Mowa oczywiście o Ślubowaniu Pierwszoklasisty. Pani Dyrektor Izabela Misztela uroczyście pasowała każdego "pierwszaka", który teraz jest pełnoprawnym uczniem naszej szkoły. Wydarzeniu towarzyszył podniosły klimat, ale i ogromna radość uczniów oraz duma rodziców. Pamiątką dla wychowanków z tego dnia będą zakładki do książek, dyplomy, tarcze z logiem naszej szkoły oraz drobne upominki.
Uczniowie w ramach podziękowania wręczyli kwiaty wychowawcom klas, pani dyrektor Izabeli Miszteli, paniom wicedyrektor- Małgorzacie Kafar oraz Emilii Wajszczyk oraz panu Prezydentowi Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofowi Chojniakowi.
Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć na tle pięknej wiosennej dekoracji. Ten dzień z pewnością pozostanie na długo w naszych sercach. W oczach wielu gości widać było wzruszenie... Relacje z tego wydarzenia można obejrzeć nie tylko na naszej stronie, również na stronach lokalnych mediów.