Warsztaty ceramiczne

12.05.2016 uczniowie klasy 1d wzięli udział w warsztatach ceramicznych pod kierunkiem pani Anny Zemke.

Dzieci najpierw poznały właściwości gliny i podziwiały gotowe już wyroby gliniane, następnie lepiły upominki dla mamy i taty z okazji zbliżającego się święta. Dzięki tego rodzaju zajęciom, dzieci miały okazję poznać nowe techniki plastyczne, rozwinąć swoje zdolności manualne, a także doskonalić umiejętność skupienia uwagi.  Zajęcia ceramiczne to forma zabawy, wszystkie dzieci miło spędziły czas, a wytworzone dzieła będą pięknymi i oryginalnymi podarunkami dla rodziców, co da im dużą satysfakcję. Dzieci mogły stać się małymi twórcami, zajęcia pomogły rozbudzić ciekawość i zainspirować dzieci do szukania kontaktu ze sztuką i różnymi działaniami plastycznymi, ale przede wszystkim sprawiły wszystkim autentyczną frajdę!