Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

W niedzielę 20 listopada 2016 roku obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.
Jak co roku uczniowie naszego gimnazjum zaangażowali się w miejskie obchody Święta Niepodległości.
14-11-2016

"Weź oddech"

W dniu 10 listopada grupa uczniów  klasy II d- uczestników  ogólnopolskiego projektu „Weź oddech”
Kino na Temat to cykl imprez tematycznych, dotyczących aktualnych tematów społecznych, organizowanych przez Kino HELIOS.

08-11-2016

Zaduszki

05. 11. 2016 r. w Parafii Miłosierdzia Bożego odbyły się Zaduszki za nauczycieli, pracowników szkół i uczniów z Dekanatu Piotrkowskiego.

W dniu 28 października 2016 roku uczniowie z klasy: 1 C, 2 D i 3 D wyruszyli pieszo na Cmentarz Rzymsko-Katolicki w Piotrkowie Trybunalskim.
03-10-2016

Pomoc dla dzieci

W dniu 23. 09. 2016 r. Kasia Kubiak z kl. IIa przekazała za naszym pośrednictwem napoje i słodycze podopiecznym Pogotowia Opiekuńczego oraz Domu Dziecka w Piotrkowie Tryb.

26-09-2016

Smoleńsk

"Smoleńsk" to film, który od początku swojego powstawania budził kontrowersje.
Jak co roku uczniowie klas III gimnazjum opracowują,
W programie realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, który trwał w naszej szkole niemal przez całe pierwsze półrocze wzięli udział wszyscy uczniowie gimnazjum: cztery klasy pierwsze, cztery klasy drugie i cztery klasy trzecie. Na początku programu wszyscy uczniowie zostali poinformowani o tym że szkoła przystąpiła do projektu, a także przeszli internetowy kurs „Miej oko na nienawiść”. Z informacji uzyskanych od wychowawców klas wynika, że uczniowie po zakończonym kursie przyznali, że był im potrzebny, a tematy poruszane na nim są aktualne, dotyczące ich samych i ich rówieśników. Większość z nich bardzo aktywnie i chętnie uczestniczyła w kursie.

ul. Wysoka 28/38
tel./fax. 44 647-27-63; 44 732-54-07
e-mail: zsg1@zsg1.piotrkow.pl

Czwartek 17 sierpnia 2017

Bertram, Jacek, Miron, Zawisza, Anita, Jaczewoj, Liberat, Eliza, Joanna, Anastazja, Julianna, Angelika, Serwiusz, Żaneta

Czy masz profil na Facebooku?

Zobacz wyniki