Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

„NAJFAJNIEJSZE GIMNAZJUM W POWIECIE” EDYCJA 2017

zdjęcie
W bieżącym roku szkolnym odbył się plebiscyt Najfajniejsze Gimnazjum w powiecie piotrkowskim. Jest to plebiscyt "Dziennika Łódzkiego"

Z liczbą 375 głosów zajęliśmy 3 miejsce. otrzymując tytuł „Finalista plebiscytu na Najfajniejsze Gimnazjum w Powiecie”.
W wywiadzie udzielonym w/w gazecie Dyrektor szkoły p. Izabela Winiarska podkreśliła najważniejsze sukcesy naszej szkoły. Można do nich zaliczyć np.: sukcesy uczniów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych czy wysokie wyniki na egzaminach. Szkoła współpracuje z różnymi placówkami – np. z UŁ, Teatrem Wielkim, Filharmonią Łódzką czy 25 Brygadą Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie. Aktywnie włączamy się także w wolontariat. Mamy absolwentów zdobywających tytuły mistrzowskie w sporcie. Przykładem mogą być: Radosław Grzybicki w zapasach, Damian Kulik w koszykówce czy Kamil Majchrzak w tenisie ziemnym.

W pełni zasłużyliśmy na to miejsce ale mamy nadzieję na wyższą lokatę w przyszłości
.