Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

Odwiedziny naszego absolwenta

17 grudnia br. odwiedził naszą szkołę James Hale – absolwent Gimnazjum nr 3 (2011r.) i I LO w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie klasy IIa mieli okazję poznać starszego kolegę i dowiedzieć się, jak potoczyły się jego losy po ukończeniu edukacji w Polsce. Obecnie James mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie studiuje informatykę w South Puget Sound Community Collage. Swoją przyszłość widzi w szeregach Amerykańskiej Armii, której jest rezerwistą.
Do naszej szkoły chodzą jeszcze jego siostry: Lydia (kl. II3. GM) i Jessica (kl.6. SP). Wizyta Jakuby była miłą niespodzianka dla Pani Dyrektor – Joanny Pietrowskiej, która uczyła go matematyki (James został laureatem kuratoryjnego konkursu z matematyki).