Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

QUIZ EUROPEJSKI Z WIEDZY O WĘGRZECH

Dnia 22 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się Quiz Europejski z wiedzy o Węgrzech.
Przedstawiciele klas drugich zmagali się w trzech konkurencjach. Pierwsza konkurencja polegała na odpowiedzeniu na wylosowane pytania. Druga konkurencja polegała na zaprezentowaniu scenek humorystycznych w języku angielskim. Ostatnia konkurencja to popis krasomówczy reprezentantów klas.
Ostatecznie zwycięzcą quizu o Węgrzech została
klasa 2A, II miejsce klasa 2C, III 2B, a IV 2D. Nagrody finansowała Rada Rodziców oraz Tadeusz Wojdala z Rady Osiedla Sadowa.
W trakcie quizu rozdane zostały nagrody za konkurs szkolny na najciekawszy projekt wycieczki po Piotrkowie Trybunalskim. Zwyciężczyniami zostały Amelia Wodzyńska oraz Amelia Czajka z klasy 2B.
Podczas imprezy przekazane zostały również pieniądze, które były zbierane na kiermaszach. Oprócz pieniędzy pani dyrektor Izabela Winiarska wręczyła również symboliczny złoty medalik z serduszkiem.