Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

Byliśmy najlepsi!!!

Uczniowie naszej szkoły:
Aleksandra Lachowska, Magdalena Leporowska, Bartłomiej Sobański, Bartosz Suski, Tymoteusz Walas oraz Daniel Wójcik zdobyli I miejsce w Konkursie „Na najciekawszą inicjatywę artystyczną w przestrzeni miasta”. Konkurs został zorganizowany przez Fundację „Wyciągamy dzieci z bramy – Animator Kultury”.
25 maja 2016r. uroczyście podsumowaliśmy zwycięski projekt w Centrum Idei Ku Demokracji. Przedstawienie „Kolory mody” obejrzeli uczniowie wszystkich piotrkowskich gimnazjum. Opiekunem projektu była p. Ewa Sola.
Piękną część artystyczną przygotowała p. Elżbieta Misiak-Iwańska. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne, taneczne oraz akrobatyczne. Ukoronowaniem występu był pokaz mody w kostiumach historycznych udostępnionych przez Teatr Wielki w Łodzi.

Gratulujemy!!!