Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim

17-03-2016

GRATULUJEMY

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW KURATORYJNYCH

W piątek 22.01.2016r w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie (al. 3 Maja) odbył się finał etapu rejonowego 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK.

Wyróżnienia za najlepsze wyniki w nauce w Roku Szkolnym 2014/2015 dla uczniów piotrkowskich szkół, zostały wręczone przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w dniu 25 czerwca 2015 r. w Zamku Królewskim.

19 czerwca 2015 roku w IV Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Trybunalskim odbył się I Festiwal Różnorodnych Form Artystycznych GROT-ART.

W dniu 12 czerwca 2015 r. w Amfiteatrze w Parku Jana Pawła II odbył się turniej z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego w ramach akcji „Widzę – Reaguję 2015”.

Uczennica naszej szkoły  nagrodzena przez Łódzkiego Kuratora Oświaty na uroczystej gali laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych !!!