Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

zdjęcie

Uczennica naszej szkoły  nagrodzena przez Łódzkiego Kuratora Oświaty na uroczystej gali laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych !!!

W dniu 15. 04. 2015 r. w siedzibie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród dla laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa łódzkiego.
We wszystkich konkursach kuratoryjnych w całym województwie wzięło udział 17 tysięcy gimnazjalistów. Tytuł laureata udało się uzyskać 110 uczniom, a tytuł finalisty otrzymało 300 gimnazjalistów.

Z naszego gimnazjum nagrodę i dyplom laureatki Wojewódzkiego Konkursu z Biologii otrzymała

KLAUDIA ŁASZCZEWSKA , która uzyskała II miejsce w województwie.

Finalistami zostali:

SZYMON GNITECKI     z biologii  i historii
LAURA WROŃSKA      z fizyki i matematyki

Jesteśmy dumni z naszej laureatki i z naszych finalistów i życzymy im dalszych sukcesów w nauce.