Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

„47 Rajdzie Parasolowym”

Dziś, 5 listopada 2016 roku uczniowie z klas: 2B i 2D pod opieką p. Karola Baryły wzięli udział w „47 Rajdzie Parasolowym”.
Start pieszego rajdu organizatorzy tj. Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim wyznaczyli w Parku Ks. Józefa Poniatowskiego przy głazie Henryka Sienkiewicza. Następnie uczestnicy rajdu wraz z przewodnikami przemierzając uliczkami Piotrkowa Trybunalskiego dotarli do siedziby piotrkowskiego PTTK przy Plac Czarnieckiego. Uczniowie zaprezentowali wykonane przez siebie ekologiczne parasole, otrzymali dyplomy uczestnictwa w rajdzie oraz ciepły poczęstunek od współorganizatora – Masarni Bieniek.