Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

30 listopada 2016 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył się Festiwal Nauki dla uczniów klas pierwszych gimnazjum.

Pięcioosobowe grupy uczniów z klas: 1A (wychowawca: p. Z. Grzejszczak), 1B (wychowawca: p. E. Serafin) i 1C (wychowawca: p. I. Lisiak) rywalizowały ze sobą rozwiązując zadania z przedmiotów szkolnych, które przygotowali nauczyciele.

W tym roku festiwalowi przyświecały wydarzenia, które odbędą się w naszym mieście w przyszłym roku – „800-lecie Piotrkowa Trybunalskiego”.

Najlepszą drużyną okazała się klasa 1C. W nagrodę uczniowie pojadą na wycieczkę do Kleszczowa.

Gratulujemy zwycięzcom!

Organizatorami Festiwalu Nauki byli: p. D. Gajewska, p. K. Baryła, którym pomagali uczniowie z klasy 3 AJakub Bąbel z klasy 2A.