Aleksandra Biesaga, uczennica klasy 8C uzyskała tytuł Finalisty Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W środę, 20 marca w Prywatnej Szkole Podstawowej i Gimnazjum Magdaleny Jakubiak w Piotrkowie odbył się finał V Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego ECDL.
4 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbył się Turniej pod nazwą „Ratujemy Życie” organizowany w ramach programu „Bezpieczne Miasto 2019”.
30-03-2019

SKOWRONKI 2019

W ubiegłą sobotę w Szkole Podstawowej nr 13 odbyła się siedemnasta edycja  konkursu ,,Nie wypalają trawy, przecież nie zabija się skowronków".
W dniu 27.03.2019 r. w KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się eliminacje powiatowe
22 marca 2019 r. w ZSP nr 2 w Piotrkowie Tryb. odbył się IV Konkurs Mechaniczny.
26 lutego 2019 r. w Komendzie Miejskiej Powiatowej Straży Pożarniczej odbyły się eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.
23 listopada 2018 r. w Miejskiej Bibliotece odbyło się uroczyste podsumowanie   XIX Powiatowego Konkursu Literackiego ph. ,,Kiedy myślę Polska…”.
9 listopada 2018r. rozstrzygnięto  konkurs plastyczny o tematyce związanej z 550 –leciem Parlamentaryzmu Rzeczpospolitej.

Podczas uroczystości związanych z 100 Rocznicą Odzyskania Niepodległości wręczono nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem ,,NAMALUJ BOHATERA”.

15-11-2018

100 LAT

KONKURS PLASTYCZNO – HISTORYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

29 maja w Amfiteatrze Miejskim odbył się turniej drużyn z pierwszej pomocy medycznej organizowany w ramach akcji ,,Widzę i Reaguje” dla szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.
W dniach 29.05.-30.05.2018  nauczyciele angliści wręczyli nagrody i dyplomy najlepszym uczniom szkoły podstawowej z klas 4-7 w szkolnych konkursach z języka angielskiego:
28-05-2018

GALILEO 2018

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego GALILEO 2018:
Na Festiwalu Różnorodnych Form Artystycznych GROT-Art organizowanym w IV LO w Piotrkowie Trybunalskim, Grupa Teatralna "Trele Morele" - starsi, wywalczyła  III miejsce w kategorii przedstawienie teatralne