V POWIATOWY KONKURS POETYCKI został rozstrzygnięty 13 maja 2016r.

Dnia 12 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się konkurs „Czytanie na wielkim Ekranie”.
Wyniki konkursu miejskiego i powiatowego
Nasi uczniowie osiagnęli następujące wyniki:

19-03-2016

MIEJSKI KONKURS

Bezpieczne miasto – nie wypalaj trawy, nie zabija się skowronków
19 marca w Szkole Podstawowej nr 13, odbyła się kolejna edycja konkursu organizowanego przez Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim ph. „Nie wypalaj trawy – przecież nie zabija się skowronków”.
16 marca 2016r. w auli Uniwersytetu Łódzkiego miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych (szkoły podstawowe).

12 marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt.”Bezpieczne zabawy zimowe. WOPR przypomina:bądź ostrożny i rozważny”.
11 marca 2016r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim został rozstrzygnięty II Miejski Konkurs Literacki ,,Lekkie Piórko”.
Miejski konkurs fotograficzny ,,Zabytki i zaułki starego Piotrkowa Trybunalskiego” został rozstrzygnięty.
W dniu 10 lutego 2016 w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Tryb. odbyły się miejskie eliminacje do XXXIX Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.
Reprezentacje nasze szkoły startowały ze zmiennym szczęściem. Znakomicie spisały się dziewczyny zajmując drugie miejsce, ustępując tylko gospodyniom.
Chłopcom natomiast nie udało się zakwalifikować do finałowej czwórki. Ulegli późniejszym mistrzom – SP 13, oraz SP 11 (3miejsce) ostatecznie zajmując miejsca V-VI.

19 stycznia 2016 roku odbyły się eliminacje  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego dla szkół podstawowych.

Reprezentanci naszej szkoły spisali się bardzo dobrze zajmując drugie miejsca.

Dnia 11 grudnia rozegrany został Półfinał Wojewódzkich Mistrzostw w Szachach.