Wielki finał trzyletniej przygody na basenie!
Wczoraj uczniowie klas trzecich zakończyli wyjątkowy etap swojej edukacji, odbierając karty pływaka, które są zwieńczeniem trzech lat systematycznych zajęć na basenie. To nie tylko potwierdzenie zdobytych umiejętności, ale także dowód wytrwałości, zaangażowania i wielu godzin spędzonych na doskonaleniu techniki pływania.
Uroczystość swoją obecnością uświetniła wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego, pani Katarzyna Pabich-Gaj, która pogratulowała uczniom osiągniętych sukcesów i życzyła im dalszego rozwijania sportowych pasji.
Po części oficjalnej na dzieci czekały kolejne atrakcje. Uczniowie mogli korzystać z dmuchańców, które dostarczyły mnóstwo radości i niezapomnianych emocji.
Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia, w drodze powrotnej, nie mogło zabraknąć słodkiej niespodzianki. Pyszne lody były doskonałym sposobem na ochłodę i miłe zwieńczenie wspólnie spędzonego czasu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym pływakom i życzymy, aby zdobyte umiejętności dawały im wiele radości i poczucia bezpieczeństwa podczas letnich wypraw nad wodę!
Na zdjęciach trzecioklasiści, którzy odebrali karty pływaka.
Uroczystość swoją obecnością uświetniła wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego, pani Katarzyna Pabich-Gaj, która pogratulowała uczniom osiągniętych sukcesów i życzyła im dalszego rozwijania sportowych pasji.
Po części oficjalnej na dzieci czekały kolejne atrakcje. Uczniowie mogli korzystać z dmuchańców, które dostarczyły mnóstwo radości i niezapomnianych emocji.
Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia, w drodze powrotnej, nie mogło zabraknąć słodkiej niespodzianki. Pyszne lody były doskonałym sposobem na ochłodę i miłe zwieńczenie wspólnie spędzonego czasu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym pływakom i życzymy, aby zdobyte umiejętności dawały im wiele radości i poczucia bezpieczeństwa podczas letnich wypraw nad wodę!
Na zdjęciach trzecioklasiści, którzy odebrali karty pływaka.