Z ogromną radością i dumą dzielimy się wyjątkową wiadomością!
Nasza szkoła otrzymała list gratulacyjny Minister Edukacji Narodowej Barbary Nowackiej, będący wyrazem uznania dla działań realizowanych w ramach Klasy Patronackiej eTwinning.
W swoim liście Pani Minister podziękowała za zaangażowanie w rozwijanie nowoczesnej edukacji, kreatywne i innowacyjne podejście do nauczania oraz tworzenie przestrzeni sprzyjającej rozwijaniu kompetencji przyszłości. Szczególnie doceniono otwartość uczniów na współpracę międzynarodową , dialog międzykulturowy oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii w procesie edukacyjnym.
To wyróżnienie jest efektem wspólnej pracy klasy 2a i 3a. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej – Katarzyny Ślęzak oraz Agnieszki Zajączkwskiej, które w bieżącym roku szkolnym z ogromnym zaangażowaniem prowadziły Klasy Patronackie eTwinning.
Jesteśmy dumni, że działania naszych uczniów i nauczycieli są dostrzegane i doceniane na szczeblu ogólnopolskim. To dla nas motywacja do dalszego rozwijania międzynarodowej współpracy i realizacji kolejnych inspirujących projektów.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólne tworzenie szkoły otwartej na świat i przyszłość!
Na zdjęciu list.
W swoim liście Pani Minister podziękowała za zaangażowanie w rozwijanie nowoczesnej edukacji, kreatywne i innowacyjne podejście do nauczania oraz tworzenie przestrzeni sprzyjającej rozwijaniu kompetencji przyszłości. Szczególnie doceniono otwartość uczniów na współpracę międzynarodową , dialog międzykulturowy oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii w procesie edukacyjnym.
To wyróżnienie jest efektem wspólnej pracy klasy 2a i 3a. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej – Katarzyny Ślęzak oraz Agnieszki Zajączkwskiej, które w bieżącym roku szkolnym z ogromnym zaangażowaniem prowadziły Klasy Patronackie eTwinning.
Jesteśmy dumni, że działania naszych uczniów i nauczycieli są dostrzegane i doceniane na szczeblu ogólnopolskim. To dla nas motywacja do dalszego rozwijania międzynarodowej współpracy i realizacji kolejnych inspirujących projektów.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólne tworzenie szkoły otwartej na świat i przyszłość!
Na zdjęciu list.