Dziś w auli I LO odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego dla najlepszych uczniów i absolwentów piotrkowskich szkół.
Z ogromną dumą informujemy, że wśród uhonorowanych znalazły się również przedstawicielki naszej szkoły:
Serdecznie gratulujemy Idze i Marcelinie, a także ich rodzicom oraz nauczycielom. Życzymy kolejnych sukcesów, realizacji marzeń i nieustającej satysfakcji z podejmowanych wyzwań!
Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Na zdjęciach nasze laureatki podczas wręczenia nagród.
- Iga Ciszewska z klasy 8c – wyróżniona w kategorii Absolwent
- Marcelina Dobrakowska z klasy 8a - wyróżniona w kategorii Najlepszy Uczeń, osiągając imponującą średnią ocen 5,77.
Serdecznie gratulujemy Idze i Marcelinie, a także ich rodzicom oraz nauczycielom. Życzymy kolejnych sukcesów, realizacji marzeń i nieustającej satysfakcji z podejmowanych wyzwań!
Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Na zdjęciach nasze laureatki podczas wręczenia nagród.