19 czerwca uczniowie klasy 2D przeżyli niezapomnianą przygodę w Warszawie, łącząc naukę z doskonałą zabawą!
Pierwszym punktem programu był wjazd na 53. piętro Varso Tower – najwyższego budynku w Unii Europejskiej. Z tarasu widokowego podziwialiśmy panoramę stolicy i znane miejsca z zupełnie nowej perspektywy.
Następnie odwiedziliśmy edukacyjne miasteczko Miniciti, gdzie uczniowie wcielili się w różne role zawodowe, zdobywając „miniasy” i ucząc się przedsiębiorczości, odpowiedzialności oraz planowania wydatków.
Ostatnim punktem wycieczki było Kolejkowo – niezwykła Warszawa w miniaturze. Ruchome pociągi, samochody i dopracowane makiety zachwyciły wszystkich uczestników.
Wycieczka była doskonałą okazją do zdobywania nowych doświadczeń, poszerzania wiedzy oraz wspólnej integracji. Wróciliśmy pełni pozytywnych emocji i pięknych wspomnień!
Na zdjęciach drugoklasiści w Warszawie.
Następnie odwiedziliśmy edukacyjne miasteczko Miniciti, gdzie uczniowie wcielili się w różne role zawodowe, zdobywając „miniasy” i ucząc się przedsiębiorczości, odpowiedzialności oraz planowania wydatków.
Ostatnim punktem wycieczki było Kolejkowo – niezwykła Warszawa w miniaturze. Ruchome pociągi, samochody i dopracowane makiety zachwyciły wszystkich uczestników.
Wycieczka była doskonałą okazją do zdobywania nowych doświadczeń, poszerzania wiedzy oraz wspólnej integracji. Wróciliśmy pełni pozytywnych emocji i pięknych wspomnień!
Na zdjęciach drugoklasiści w Warszawie.