Dzień Sportu w klasach 1–3 upłynął w atmosferze świetnej zabawy, zdrowej rywalizacji i wielu sportowych emocji!
Nasi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych konkurencjach, wykazując się sprawnością, wytrwałością oraz umiejętnością współpracy.
Wszyscy aktywnie brali udział w sportowych zmaganiach, a najważniejsze były radość ze wspólnej aktywności, dobra zabawa i zasady fair play.
Na zakończenie każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom za aktywny udział w wydarzeniu.
To był dzień pełen uśmiechu, pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Na zdjęciach pierwszoklasiści podczas Dnia Sportu.
Wszyscy aktywnie brali udział w sportowych zmaganiach, a najważniejsze były radość ze wspólnej aktywności, dobra zabawa i zasady fair play.
Na zakończenie każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom za aktywny udział w wydarzeniu.
To był dzień pełen uśmiechu, pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Na zdjęciach pierwszoklasiści podczas Dnia Sportu.