12 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem, w którym zmierzyli się uczniowie klas trzecich.
Uczestnicy wykazali się nie tylko umiejętnością płynnego czytania, ale także doskonałym rozumieniem tekstu, spostrzegawczością i koncentracją.
Po emocjonującej rywalizacji wyłoniono laureatów konkursu:
Na zdjęciach laureaci i uczestnicy konkursu.
Po emocjonującej rywalizacji wyłoniono laureatów konkursu:
- I miejsce – Zuzanna Mikas z klasy 3a
- II miejsce – Nadia Luciak z klasy 3d
- III miejsce – Aleksandra Misztela i Amelia Cynkowska z klasy 3b
Na zdjęciach laureaci i uczestnicy konkursu.