Za nami pierwszy szkolny konkurs klas pierwszych „Mistrz Kaligrafii”!
Nasze utalentowane pierwszoklasistki zmierzyły się z czterema wymagającymi zadaniami: pisaniem po śladzie, przepisywaniem tekstu pisanego, przepisywaniem tekstu drukowanego oraz starannym kolorowaniem. W tej edycji bohaterem pracy plastycznej był piękny motyl.
Wszystkie uczestniczki wykazały się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i niezwykłą starannością. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a poziom prac zrobił ogromne wrażenie na komisji konkursowej.
Po zaciętej walce tytuł Mistrza Kaligrafii zdobyła Diana Bartosiewicz z klasy 1a.
Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni oraz wszystkim uczestniczkom konkursu! Życzymy dalszego rozwijania swoich talentów i wielu kolejnych sukcesów.
Na zdjęciach laureatka i uczestniczki konkursu.
Wszystkie uczestniczki wykazały się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i niezwykłą starannością. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a poziom prac zrobił ogromne wrażenie na komisji konkursowej.
Po zaciętej walce tytuł Mistrza Kaligrafii zdobyła Diana Bartosiewicz z klasy 1a.
Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni oraz wszystkim uczestniczkom konkursu! Życzymy dalszego rozwijania swoich talentów i wielu kolejnych sukcesów.
Na zdjęciach laureatka i uczestniczki konkursu.