W naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Wiedzy Przyrodniczej skierowanego do uczniów klas IV.
W rywalizacji wzięło udział wielu uczniów, którzy wykazali się imponującą wiedzą, zaangażowaniem oraz pasją do odkrywania tajemnic otaczającego nas świata.
Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególne słowa uznania kierujemy do laureatów!
Życzymy Wam dalszych sukcesów, wielu inspirujących odkryć oraz nieustającej ciekawości w poznawaniu przyrody.
Na zdjęciach czwartoklasiści.
Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególne słowa uznania kierujemy do laureatów!
Życzymy Wam dalszych sukcesów, wielu inspirujących odkryć oraz nieustającej ciekawości w poznawaniu przyrody.
Na zdjęciach czwartoklasiści.