10 czerwca uczniowie naszej szkoły wyruszyli na pełną atrakcji wycieczkę do Torunia!
Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od warsztatów, podczas których każdy mógł rozwijać swoje zainteresowania i zdolności. Uczniowie klas 2c i 3d uczestniczyli w ciekawych warsztatach kaletniczych, natomiast młodzież z klas 5a i 5c doskonaliła sztukę pięknego pisania podczas warsztatów kaligraficznych. Nie zabrakło również jednej z największych toruńskich atrakcji – warsztatów lepienia słynnych pierników, które dostarczyły wszystkim mnóstwo radości i dobrej zabawy!
Kolejnym punktem programu było zwiedzanie urokliwego Torunia z przewodnikiem. Spacerując po zabytkowych uliczkach miasta, poznawaliśmy jego historię, legendy i najciekawsze zakątki. Na zakończenie znalazł się także czas na zakup pamiątek oraz słynnych toruńskich pierników.
Piękna pogoda, doskonałe humory i wiele niezapomnianych wrażeń sprawiły, że był to naprawdę wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci!
Na zdjęciach uczestnicy wycieczki.
Kolejnym punktem programu było zwiedzanie urokliwego Torunia z przewodnikiem. Spacerując po zabytkowych uliczkach miasta, poznawaliśmy jego historię, legendy i najciekawsze zakątki. Na zakończenie znalazł się także czas na zakup pamiątek oraz słynnych toruńskich pierników.
Piękna pogoda, doskonałe humory i wiele niezapomnianych wrażeń sprawiły, że był to naprawdę wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci!
Na zdjęciach uczestnicy wycieczki.